Výsledky

Sezona 2017/2018:

Výsledky z odehraných turanjů

ne 25. 3. Blansko
K1 Florbal Židenice vs. VSK VUT Skurut Hai Brno 3:5
FBK Atlas Blansko vs. VSK VUT Skurut Hai Brno 4:5

so 10. 3.  Sobota Adamov
VSK VUT Skurut Hai Brno vs. FBC EURO NÁŘADÍ Rousínov 12:2
VSK VUT Skurut Hai Brno vs. Sokol Brno I EMKOCase GulliversC 14:5

so 17. 2. Sobota CESA VUT
FK Orel Telnice B vs. VSK VUT Skurut Hai Brno  7:4
VSK VUT Skurut Hai Brno vs. FBK Panthers Baník Ratíškovice  4:1

so 3. 2. Sobota Rousínov
1:5 FBC Sokol Adamov – : – VSK VUT Skurut Hai Brno
5:6 VSK VUT Skurut Hai Brno – : – TJ Čechie Zastávka

so 10. 12. Dubňany
5:9 Sokol Brno I EMKOCase GulliversC vs. VSK VUT Skurut Brno
8:8 VSK VUT Skurut Hai Brno vs. FbC Aligators Orel Šlapanice C

so 25. 11. Slavkov
4:6 FBC SLAVKOV – : – VSK VUT Skurut Hai Brno
7:8 VSK VUT Skurut Hai Brno – : – FBK Atlas Blansko

so 4. 11. Hala Lužice
4:6 VSK VUT Skurut Hai Brno – : – K1 Florbal Židenice
5:2 TJ Čechie Zastávka – : – VSK VUT Skurut Hai Brno

so 21. 10. CESA VUT
2:11 FbC Aligators Orel Šlapanice C vs. VSK VUT Skurut Hai Brno
5: 3 VSK VUT Skurut Hai Brno vs. FBC Sokol Adamov

so 7. 10.  SH Rousínov

4:8 FBC EURO NÁŘADÍ Rousínov vs. VSK VUT Skurut Hai Brno
7:11 VSK VUT Skurut Hai Brno vs. FK Orel Telnice B

23. 9.  Sobota SH Tuřany

2:7 FBK Panthers Baník Ratíškovice : VSK VUT Skurut Hai Brno
10:2VSK VUT Skurut Hai Brno : FBC SLAVKOV

 

Odehrané turnaje 16/17:

FBK Panthers Ratíškovice x VSK VUT Skurut Hai 2:6
FBC Euro NÁŘADÍ Rousínov A x VSK VUT Skurut Hai 7:6

VSK VUT Skurut Hai x Sokol Brno I EMKOCase Gullivers B 11:5
VSK VUT Skurut Hai x TJ Čechie Zastávka 3:11

FbC Aligators Orel Šlapanice C x VSK VUT Skurut Hai 5:4
VSK VUT Skurut Hai x FBO Orel Boskovice 7:3

FBŠ Hattrick Brno U21 x VSK VUT Skurut Hai 1:9
VSK VUT Skurut Hai x TJ Sokol Adamov 4:4

TJ Čechie Zastávka x VSK VUT Skurut Hai 3:5
VSK VUT Skurut Hai x Psycho Brno- FbC ZŠ Horní B 5:3

FBK Atlas Blansko x VSK VUT Skurut Hai  9:2
VSK VUT Skurut Hai x FBC Euro NÁŘADÍ Rousínov A 5:8

VSK VUT Skurut Hai x FBK Panthers Ratíškovice 3:3
TJ Sokol Adamov x VSK VUT Skurut Hai 5:4

VSK VUT Skurut Hai x FBŠ Hattrick Brno U21 11:3
Psycho Brno- FbC ZŠ Horní B x VSK VUT Skurut Hai 5:6

Sokol Brno I EMKOCase Gullivers B x VSK VUT Skurut Hai 5:4
VSK VUT Skurut Hai x FbC Aligators Orel Šlapanice C 9:4

VSK VUT Skurut Hai Brno x FBK Atlas Blansko 8:1
FBO Orel Boskovice x VSK VUT Skurut Hai Brno 0:9

 

Odehrané turnaje 15/16:

9.4.2016 Slavkov  Sobota 

11:00 VSK VUT Skurut Hai Brno x FbC Slavkov 4:4
14:00 FBC EURO NÁŘADÍ Rousínov x VSK VUT Skurut Hai Brno 7:7

19.3.2016 Rousínov Sobota  km

Psycho Brno – FbC ZŠ Horní B x VSK VUT Skurut Hai Brno 7:11
FBO Orel Boskovice x VSK VUT Skurut Hai Brno 1:9

27.2.2016 Dubňany Sobota  km

SFK Slovácko – F.A.T.R. Dubňany x VSK VUT Skurut Hai Brno 4:6
FBK Panthers Ratíškovice x VSK VUT Skurut Hai Brno 9:3

14.2.2016 VUT POŘÁDÁME Sobota

10:30 VSK VUT Skurut Hai Brno x FBC Eagles Brno 8:5
13:30 VSK VUT Skurut Hai Brno x TJ Sokol Adamov 2:2

30.1.2016 Slavkov Sobota  km

10:00 FbC Slavkov x VSK VUT Skurut Hai Brno 5:2
14:30  VSK VUT Skurut Hai Brno x FBC EURO NÁŘADÍ Rousínov 10:6

16.1.2016 Dubňany Želva Sobota  km

11:00 VSK VUT Skurut Hai Brno x FBO Orel Boskovice 6:12
14:00 X-TEAM BZENEC x VSK VUT Skurut Hai Brno 5:5

6.12.2015 VUT POŘÁDÁME Neděle

VSK VUT Skurut Hai Brno x FBK Panthers Ratíškovice 5:3
VSK VUT Skurut Hai Brno x TJ Čechie Zastávka 4:7

21.11.2015 Adamov  Sobota

VSK VUT Skurut Hai Brno x Psycho Brno – FbC ZŠ Horní B  8:5
TJ Sokol Adamov x VSK VUT Skurut Hai Brno 8:8

17.10.2015 Dubňany Sobota

9:30 VSK VUT Skurut Hai Brno x X-TEAM BZENEC 6:4
12:30 TJ Čechie Zastávka x VSK VUT Skurut Hai Brno 3:4

26.9.2015 Rousínov Sobota  21km

11:00 VSK VUT Skurut Hai Brno x SFK Slovácko – F.A.T.R. Dubňany

14:00 FBC Eagles Brno x VSK VUT Skurut Hai Brno

Odehrané turnaje 14/15:

11.4.2015 Adamov Sobota 21 km

Skurut Hai x Adamov 12:3
Lanžhot x Skurut 4:3

21.3.2015 Sobota Valtice 63 km

8:30 Sivice x Skurut 4:7
11:30 Ivanovice na Hané x Skurut 6:6

28.2.2015 Sobota Rousínov 25 km

GulliversC x Skurut 1:9
Guanas x Skurut 5:9

7.2.2015 Sobota VUT Brno POŘÁDÁME

Skurut x Psycho 4:3
Skurut x Slavkov 5:2

17.1 2015  Sobota Adamov 21 km

9:00 Adamov x Skurut 6:6
13:30 Skurut x Lanžhot 3:5

20.12.2014 Sobota Adamov 21 km

10:30 Skurut x Sivice 5:6
13:00 Zastávka x Skurut 8:2

15.11.2014 Sobota Dubňany „Želva“ 81 km

Skurut x Ivanovice na Hané 6:6
Slavkov x Skurut  4:2

Turnaj 11.10.2014 Sobota Rousínov 25 km

Skurut x Čechie Zastávka 2:5
FATR Dubňany x Skurut 9:2

Neděle 28.9.2014 Valtice

Gulls x Skurut 1:8
Psycho x Skurut 6:6

29.11.2014 Sobota VUT Brno

Skurut x Guanas Floorball 8:2
Skurut x Dubňany 8:5

Odehrané turnaje 15/16:

9.4.2016 Slavkov  Sobota 

11:00 VSK VUT Skurut Hai Brno x FbC Slavkov 4:4
14:00 FBC EURO NÁŘADÍ Rousínov x VSK VUT Skurut Hai Brno 7:7

 

19.3.2016 Rousínov Sobota  km

Psycho Brno – FbC ZŠ Horní B x VSK VUT Skurut Hai Brno 7:11
FBO Orel Boskovice x VSK VUT Skurut Hai Brno 1:9

27.2.2016 Dubňany Sobota  km

SFK Slovácko – F.A.T.R. Dubňany x VSK VUT Skurut Hai Brno 4:6
FBK Panthers Ratíškovice x VSK VUT Skurut Hai Brno 9:3

14.2.2016 VUT POŘÁDÁME Sobota

10:30 VSK VUT Skurut Hai Brno x FBC Eagles Brno 8:5
13:30 VSK VUT Skurut Hai Brno x TJ Sokol Adamov 2:2

30.1.2016 Slavkov Sobota  km

10:00 FbC Slavkov x VSK VUT Skurut Hai Brno 5:2
14:30  VSK VUT Skurut Hai Brno x FBC EURO NÁŘADÍ Rousínov 10:6

16.1.2016 Dubňany Želva Sobota  km

11:00 VSK VUT Skurut Hai Brno x FBO Orel Boskovice 6:12
14:00 X-TEAM BZENEC x VSK VUT Skurut Hai Brno 5:5

6.12.2015 VUT POŘÁDÁME Neděle

VSK VUT Skurut Hai Brno x FBK Panthers Ratíškovice 5:3
VSK VUT Skurut Hai Brno x TJ Čechie Zastávka 4:7

21.11.2015 Adamov  Sobota

VSK VUT Skurut Hai Brno x Psycho Brno – FbC ZŠ Horní B  8:5
TJ Sokol Adamov x VSK VUT Skurut Hai Brno 8:8

17.10.2015 Dubňany Sobota

9:30 VSK VUT Skurut Hai Brno x X-TEAM BZENEC 6:4
12:30 TJ Čechie Zastávka x VSK VUT Skurut Hai Brno 3:4

26.9.2015 Rousínov Sobota  21km

11:00 VSK VUT Skurut Hai Brno x SFK Slovácko – F.A.T.R. Dubňany

14:00 FBC Eagles Brno x VSK VUT Skurut Hai Brno

Odehrané turnaje 14/15:

11.4.2015 Adamov Sobota 21 km

Skurut Hai x Adamov 12:3
Lanžhot x Skurut 4:3

21.3.2015 Sobota Valtice 63 km

8:30 Sivice x Skurut 4:7
11:30 Ivanovice na Hané x Skurut 6:6

28.2.2015 Sobota Rousínov 25 km

GulliversC x Skurut 1:9
Guanas x Skurut 5:9

7.2.2015 Sobota VUT Brno POŘÁDÁME

Skurut x Psycho 4:3
Skurut x Slavkov 5:2

17.1 2015  Sobota Adamov 21 km

9:00 Adamov x Skurut 6:6
13:30 Skurut x Lanžhot 3:5

20.12.2014 Sobota Adamov 21 km

10:30 Skurut x Sivice 5:6
13:00 Zastávka x Skurut 8:2

15.11.2014 Sobota Dubňany „Želva“ 81 km

Skurut x Ivanovice na Hané 6:6
Slavkov x Skurut  4:2

Turnaj 11.10.2014 Sobota Rousínov 25 km

Skurut x Čechie Zastávka 2:5
FATR Dubňany x Skurut 9:2

Neděle 28.9.2014 Valtice

Gulls x Skurut 1:8
Psycho x Skurut 6:6

29.11.2014 Sobota VUT Brno

Skurut x Guanas Floorball 8:2
Skurut x Dubňany 8:5

Historické tabulky

Statistika klubu na oficiálních stránkách České Florbalové Unie za sezónu 2008/2009 je zde.

Statistika klubu na oficiálních stránkách České Florbalové Unie za sezónu 2009/2010 je zde.

Statistika klubu na oficiálních stránkách České Florbalové Unie za sezónu 2010/2011 je zde.

Statistika klubu na oficiálních stránkách České Florbalové Unie za sezónu 2011/2012 je zde.

Statistika klubu na oficiálních stránkách České Florbalové Unie za sezónu 2013/2014 je zde.

Rozpis zápasů na sezónu 2013/2014 je zde.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.