Report z posledního turnaje od Dekla

Morkovice – 24.4.2010

            Sraz byl určen v 8.30 na mendláku. Hned se poznalo, že jedou i dva nováčci, neboť tito dva jako jediní postávali na srazu ještě před půl devátou. Účast byla nezvykle vysoká – sešlo se nás celkem 14. Bodejť by ne, šlo nám přece o 4. místo v tabulce a překonání bodového rekordu z loňského ročníku 🙂 .

FRC Mikulov   1 : 13  VSK VUT Skurut Hai Brno

 Zápas proti odevzdanému týmu měl jednoznačný průběh, i když ze začátku byla na naší straně patrná nervozita. Protože jsme hráli na tři útoky, těžko jsme se dostávali do tempa. I tak první třetina skončila po mírně ospalém výkonu 0:3 v náš prospěch. Během druhé části se většina Skurutů zahřála na provozní teplotu a ve zbytku utkání jsme zatížili konto Mikulova dalšími 10 brankami. Za zmínku stojí snad jen premiérový gól Standy Míky v jeho prvním špílu za Skurut.

 Branky: Standa, Ludwa, Mossad 4, Milan, Henry, Pospec, Mira a pak už nevím :-), detaily budou do týdne na webu ČFbU.

Sestava: Díra – Coach, Kube – Henry, Jarek – Pospec, Dekl, Mossad – Ludwa, Mira, Milan – Reza, Láňa, Standa

 VSK VUT Skurut Hai Brno  7 : 1  Psycho Brno

 Druhé klání s Psychem bylo přímým soubojem o 4. příčku v tabulce a na palubovce to bylo znát. Psycho se po pár minutách dostalo do vedení po pěkné individuální akci. Hnali jsme se za vyrovnáním a častěji drželi míček na holi. Psycho spíše spoléhalo na brejky a několikrát nepříjemně zahrozili. K obratu zavelel Standa z pravého křídla přesně umístěnou trefou, která zapadla za vzdálenější tyčku. Chvíli po něm ze stejného místa trefil Pospec šibenici a otočil na 2:1. Do druhé třetiny jsme tedy vcházeli s mírným vedením, které se nám dařilo postupně navyšovat. Už přesně nevím, jak padaly góly, ale trefil se Reza střelou z první po pěkné akci na jeden dotek, Pospec po přihrávce zpoza brány, po jedné trefě přidali i  Mossad (krásná klička a zakončení do prázdné) s Deklem a střelecký účet podtrhl přesným zásahem Ludwa.

 Branky: Standa, Ludwa, Mossad, Reza, Dekl, Pospec 2

Sestava: Díra – Coach, Kube – Henry, Jarek – Pospec, Dekl, Mossad – Ludwa, Mira, Milan – Reza, Láňa, Standa

 Sezonu tak končíme se ziskem 44 bodů (loni 43) na čtvrtém místě, stejně jako v minulém soutěžním ročníku.

 

Copyright © 2010 by Dekl & Skurut Hai.