Rozhovor Mosi

Rozhovor s Hráčem víkendu 8.–10.4.2011

Mosi

Čau Agente, byl jsi vyhlášen hráčem uplynulého víkendu, kterého volí novinář a minulý hráč víkendu. Co to pro Tebe znamená?

Jsem rád, ale bez týmu bych toto ocenění nezískal. Děkuji celému týmu.

Po minulém turnaji, na kterém jsi vyšel střelecky naprázdno je včerejších 6 branek velké zlepšení. Připravoval ses do Jedovnic nějak speciálně?

Tak to vůbec ne. Na tréninku jedu pořád naplno. Ale vrátil jsem se ke staré hokejce, možná je ta šťastnější 🙂

Takže myslíš že to je jen hokejkou? A jak se Ti hrálo v útoku s Rezou a Deklem?

Góly co jsem dal nebyly z krásných střel. No tuším až na jeden. Ale cítil jsme se tou starou hokejkou jistější, nebál jsem se vystřelit. Ale ke gólům mi pomohli spoluhráči přesně jak se ptáš. Reza je důrazný a chodí před bránu, to mi usnadňuje pozici, můžu si jít na střelu. A potom už je na Deklovi jestli vystřelí nebo mi nahraje. S Deklem hraju už tuším třetím rokem a naše spolupráce je perfektní. Reza se přidal až tuto sezonu kde nahradil v naší lajně studujícího Pospeho.

Pospe už dostudoval a úspěšně! To jen tak na okraj.

Teď už ale přímo k turnaji. Těšil ses do Jedovnic, nebo převládaly spíš obavy z důležitých střetnutí?

To je pravda. Radkovi a Pospemu ještě jednou velká gratulace k titulu Ing. Do Jedovnic se těším vždycky, tuto halu mám rád. Důležitost zápasů jsem si tolik nepřipouštěl. Ale je pravda že víc jsem se soustředil na zápas s Hattrickem, škoda toho výsledku s psychem.

V čem tedy vidíš rozdílnost včerejších zápasů? Kromě výsledku samozřejmě. A co všechno podle Tebe vedlo k výhře nad Hattrickem?

S psychem jsme začali špatně. Hned jsme prohrávali 2:0 potom jsme to stáhli, ale zase jsme dostali laciný gol. Byl to otevřený florbal. Škoda té chyby na konci za stavu (tuším) 5:5. Klukům tam nespadlo nic tak se na konci radoval ten co měl více štestí v koncovce. S hattrickem to byl uplně jiný zápas. Oni rádi drží míček. Nemohli jsme hrát jinak než ze zajištěné obrany a hrozit z brejků. Což se nám celý zápas dařilo a hlavně to tam padlo každé lajně, hlavně Ludwův hattrick nám moc pomohl. Ale teprve za stavu 4:0 jsem si říkal že můžeme vyhrát :-). (Nevím přesně. Ale rozhodovaly také přesilovky hattrick měl tuším dvě a my jsme tu jednu proměnili).

Je pravda že přesilovky se nám v poslední době daří. Vždyť jsme včera využili tři ze čtyř možností. Bude určitě důležité udržet si tuto produktivitu i na poslední turnaj sezony proti Guliverům a Židenicím. Máš nějaký recept jak je přehrát?

Židenice si moc nepamatuji ale mají šikovné hráče. Ale když budeme hrát v nasazení jako proti hattrciku věřím že je porazíme. Guliveři když jsem je viděl na posledním tréninku budou hrát hodně důrazně a tlačit všechno do brány. Takže to nebude jednoduché. Ale s jakou taktikou a v jakém složení proti guliverům nastoupíme… To uvidíme až 23.4. na VUT 🙂

Budeme se těšit, snad bude 23.4. co slavit. Díky za rozhovor a přeju hodně střeleckého štěstí v dalších zápasech.

Věřím že se přijde podívat hodně lidí a vytvoří pořádnou atmosféru. Také děkuji za rozhovor. A ať se daří i Tobě.

Dekl