Do Adamova vlakem pro 6 bodů aneb golman Jura v poli řádící

K dalším zápasům sezóny odjíždíme v sobotu 10. 3. 2018 do nedalekého Adamova. Už se stalo tradicí jezdit do této nevlídné krajiny vlakem a proto neděláme výjimku ani tentokrát a ráno se v hojném počtu scházíme na hlavním nádraží. K týmu se po návratu se zahraničí připojují Viktor Čermák, Zdeněk Póč a  Vladimír Biolek. Zajímavou trenérskou rošádou je jistě zařazení hvězdného strážce brankoviště Jirky Palečka do druhé útočné formace. Některým hráčům naskakují vrásky při představě, jak to bude vypadat, když bude mít brankář Jura za dva zápasy víc bodů, než oni za celou sezónu. To však netuší, že jejich obavy se stanou zanedlouho oprávněnými.

VSK VUT Skurut Hai Brno x FBC EURO NÁŘADÍ Rousínov

 konečný výsledek – 12:2 (4:0, 4:1, 4:1)

Branky a asistence: Denis Ligas (3+1), Tomáš Fanta (1+3), Vladimír Biolek (3+0), Martin Mošat (2+1), Michal Repko (1+1), Radek Novák (0+2), Viktor Čermák (1+0), Jirka Paleček (1+0), Matěj Urbánek (0+1)

Do prvního zápasu nastupujeme proti již jistě sestupujícímu týmu Rousínova (do dalších sezón jim tímto přejeme hodně štěstí). Zápas se hraje v pozvolném tempu. I když soupeř statečně vzdoruje, postupně navyšujeme gólový cejch zápasu až na konečnou dvoucifernou podobu. Jirka Paleček si připisuje při své premiéře v útoku jeden gól. Jak se však ukáže později, v tomto zápase se Jura teprve zahříval.

VSK VUT Skurut Hai Brno x Sokol Brno I EMKOCase Gullivers C

konečný výsledek – 14:5 (5:2, 3:2, 6:1)

Branky a asistence: Matěj Urbánek (2+4), Viktor Čermák (3+1), Jirka Paleček (3+1), Martin Mošat (1+2), Vladimír Biolek (2+0), Radek Novák (1+1), Adam Trllo (1+1), Zdeněk Póč (0+2), Denis Ligas (1+0), Marek Saj (0+1), Tomáš Fanta (0+1)

Druhý zápas, druhý sestupující soupeř (i jemu přejeme hodně štěstí do dalších sezón). Přestože se soupeř prezentuje sympatickým výkonem a občas nás zaskočí zdařilou útočnou kombinací, zápas se odehrává plně v naší režii. Jirka Paleček již řádí naplno a finální podoba jeho bodového účtu v tomto zápasu je nakonec 3+1.

Z Adamova si tak odvážíme plný bodový zisk a před posledními dvěma zápasy sezóny, které se odehrají v neděli 25. 3. 2018 v Blansku, se v tabulce posouváme na třetí místo.

 

Sestava: Mira Fajt (G), Radek Novák, Tomáš Fanta, Jirka Paleček, Petr Běl, Viktor Čermák, Martin Mošat, Matěj Urbánek, Marek Saj, Zdeněk Póč, Adam Trllo, Denis Ligas, Vláďa Biolek, Michal Repko

OLYMPUS DIGITAL CAMERA