Skuruti doma body nerozdávají

Dne 21. 10. 2017 se poprvé našim fanouškům představujeme na domácí půdě. Tedy palubovka haly VUT CESA Brno, kde Skuruti body nerozdávají. To, že naše soupeře čeká pekelná atmosféra, potvrzuje již před prvním zápasem na liduprázdné tribuně fanaticky fandící Mirek Mošat.

 FbC Aligators Orel Šlapanice C x VSK VUT Skurut Hai Brno

 konečný výsledek – 2:11 (1:2, 0:5, 1:4)

Branky a asistence: Martin Mošat (3+1), Adam Trllo (1+3), Viktor Čermák (0+3), Zdeněk Póč (2+0), Tomáš Svoboda (2+0), Matěj Urbánek (1+0), Michal Repko (1+0), Marek Saj (1+0), Radek Novák (0+1), Petr Běl (0+1)

Od začátku zápasu jsme aktivnějším týmem, daří se nám držet balonek a vytváříme si dobré střelecké příležitosti. Přesto držíme po první třetině pouze jednobrankové vedení. Od druhé třetiny již zcela dominujeme a výsledku dáváme jednoznačnou podobu. Životní zápas odehrál Zdeněk Póč (dále jen ,,Hugo“), který si v zápase reálně připsal 5 kanadských bodů (3+2). Zaznamenal svůj první hattrick v kariéře. Bohužel tento skvělý bodový počin nikdy nebude zaznamenán v oficiálním zápise o utkání, jelikož byly 3 Hugovy  body připsány Adamovi Trllovi. Ptáte se proč? Sám Adam tuto skutečnost připisuje tomu, že Anička Repková neumí psát 8, v důsledku čehož Hugovo posvátné číslo 88 vypadalo jako Adamova 89. Někteří zlí jazykové oproti tomu tvrdí, že Adam využil část svých peněžních prostředků pracně vydělaných v pohostinství U Bílého beránka, aby trochu pomohl svým osobním statistikám. Pravdu se už asi nikdy nedozvíme.

 

VSK VUT Skurut Hai Brno x FBC Sokol Adamov

konečný výsledek – 5:3 (2:0, 2:3, 1:0)

Branky a asistence: Radek Novák (2+1), Matěj Urbánek (0+2), Viktor Čermák (0+2), Martin Mošat (1+0), Tomáš Svoboda (1+0), Adam Trllo (1+0)

Ve druhém zápase dne nás čeká tým FBC Sokol Adamov, který ve svém prvním zápase překvapivě porazil tým Telnice. Je nám tedy jasné, že nás nečeká lehký soupeř. I během druhého utkání pokračujeme v dobrém herním projevu a po celý zápas jsme nebezpečnějším týmem. Střelecky se konečně probouzí Radek Novák a střílí své první branky v sezóně. Celý zápas se můžeme spolehnout na skvěle chytajícího Jirku Palečka, který drží naživu naše šance na zisk tří bodů zejména na konci třetí třetiny, kdy zbytečně nabízíme soupeři dvě přesilové hry. Ty však díky Jirkovi zůstávají nevyužity a můžeme slavit další výhru v sezóně.

Sestava: Jirka Paleček (G), Radek Novák, Matěj Urbánek, Marek Saj, Petr Běl, Viktor Čermák, Martin Mošat, Zdeněk Póč, Michal Repko, Tomáš Svoboda, Adam Trllo

Děkujeme všem fanouškům za podporu. Mirkovi Mošatovi a paní Repkové za super fotky. Bětce Andreskové, Adamovi Andreskovi, Otovi Dostalovi, Aničce Repkové a její kamarádce  za pořadatelskou pomoc.

Hugo nestarne
Pan hrac