Zmar v lužické minihale

K dalším zápasům sezóny Skuruti odjíždeli do Lužice. Bohužel se hned po příjezdu potvrdily nejhorší zvěsti o velikosti hřiště, které svým rozměrem bezesporu kandiduje na cenu pro nejmenší schválené hřiště české florbalové soutěže. Po vstupu na hrací plochu navíc všichni nasajeme atmosféru blížících se Vánoc, jelikož parkety kloužou lépe, nežli leckterý zamrzlý rybník. Kluci z Ratíškovic si zkrátka na pořádání ,,lepší“ halu vybrat nemohli.

 VSK VUT Skurut Hai Brno x K1 Florbal Židenice

 konečný výsledek – 4:6 (1:1, 0:2, 3:3)

Branky a asistence: Martin Mošat (1+2), Michal Repko (2+0), Viktor Čermák (1+1), Tomáš Fanta (0+1)

Od  prvních minut je patrné, že jsme formu zapomněli někde na trase Brno-Lužice. Kombinace vázne, v koncovce se trápíme a obránci mají na stísněném prostoru značné problémy s rozehrávkou. Zejména hra první obranné dvojice ve složení Matěj Urbánek-Radek Novák zůstává za očekáváním. Když už stihneme dobruslit do nějakého souboje, tak ho prohrajeme. Postupem času se začínáme zajímat více o výkon rozhodčích, nežli o naši vlastní hru. Soupeř je v zápase lepší a zaslouženě vítězí. Cenu za nejvíce trefených brankových konstrukcí přebírá po zápase Adam Trllo, který stihl trefit během zápasu čtyři.

TJ Čechie Zastávka x VSK VUT Skurut Hai Brno

konečný výsledek – 5:2 (1:1, 3:0, 1:1)

Kdo čekal, že ve druhém zápase ukážeme naše kladné florbalové dovednosti, tak se těžce spletl. I přes změny v sestavě pokračujeme v utrápeném výkonu z prvního zápasu. I když soupeře převážnou část tlačíme, v koncovce jsme stále bezzubí. Oproti tomu soupeř dá gól ze všeho, do čeho plácne. Nutno přiznat, že obrana před Mirou opět pořádá den otevřených dveří. Chybí snad jen bonbóny a balónky, které bychom mohli soupeřům k darovaným gólům rozdávat. Prohráváme tak i druhý zápas a poprvé v sezóně odjíždíme bez získaného bodu.

Branky a asistence: Michal Repko (1+0), Denis Ligas (1+0), Viktor Čermák (0+1), Matěj Urbánek (0+1)

 

Sestava: Bohumír Fajt (G), Matěj Urbánek, Radek Novák, Vladimír Biolek, Martin Sedláček, Michal Repko, Stanislav Šafr, Tomáš Fanta, Martin Mošat, Viktor Čermák, Zdeněk Póč, Tomáš Svoboda, Denis Ligas, Adam Trllo

Tak nam to tam napadalo
Zmar na hristi